LG 50QNED85AUA | Téléviseur 50" - UHD 4K - Série QNED85A - 120Hz - Processeur IA a8 4K Gen2 - Black
SKU: 50QNED85AUA
- MiniLED 4K display with QNED technology for dynamic colors.
- a8 AI Gen2 processor automatically optimizes every scene.
- 120Hz refresh rate.
- Local Dimming Pro for precise contrasts and deep blacks.
- Compatible with HDR10 and HLG.
- Game Dashboard with dedicated player options.
- Intuitive, customizable webOS 25 interface.
Features
Brand LG
Product series QNED85A
Bluetooth BT 5.3
Speaker 2.0 channels
VESA standard 200 X 200
Image
Image processor a8 AI Processor 4K Gen2
Display resolution 3840 x 2160
Screen size 50"
Standard refresh rate 120 Hz
Audio
Output power 20 W